seramik işçilik fiyatları

seramik işçilik fiyatları

seramik işçilik fiyatlarıseramik işçilik fiyatları : duruma göre değişiklik göstermektedir.Seramik ve fayans yapılacak alanın durumuyla alakalı tam bir bilgi verdiğiniz taktirde aşağı yukarı bizden işçilik maliyetini alabileceksiniz.

Siz değerli müşterimizden alacağımız bilgiler aşağıda listelenmiştir.

Döşenecek alan toplam kaç m2 dir.

Hangi alanlara döşeme yapılacak banyo,wc,tezgah arası,hol,koridor,balkon,mutfak vesayre gibi hangisiyse belirtilmeli

Kırma,sıvama,tesviye(şap) varsa belirtilmeli

Döşenecek taş modeli (türü-şekli) belirtilmeli.

İstenen bilgileri 0532 491 32 69 nolu numaraya iletebilirsiniz dilerseniz whatsapp tan veya keşif talep formundan da ulaştırabilirsiniz.

NEDEN İŞÇİLİK FİYATLARI WEB SİTE ‘DE ONLİNE DEĞİL

Saygı değer müşterimiz bir örnek verelim nedenini daha net anlamanız açısından.

ticari taksi ücreti ile halk otobüs ücreti birmi tabiki değil.Hangisi daha ucuz elvette halk otobüsü’nki zaten bu biliniyor örnek vermek için gaye o üsttede demiştik zaten. Şimdi halk otobüsü neden ucuz fiyata yolcu taşıyor çoklu taşıma yaptığı için. Bir sefer yaparken en az 70 yolcu taşıyabiliyor 2,50 tl den ne yapar 175,00 tl yapar.Ama tam tersi bir sefer yaparken 4 yolcu taşısa 10.00 tl yapar bu kurtarırmı tabiki kurtarmaz benzin parasını bile karşılamaz.

İşte biz fayans ustası nın hali yukardaki gibi düşünürsek.Biz saygı değer müşteriye Sabit işçilik fiyatını yansıtamıyoruz.İşle alakalı ön bilgi verilmediğinde ve müşteri ısrarla fiyat istediğinde işte o an zorlandığımız bir andır.İş kaç m2 dir,hangi taş,seramik,fayans modelidir,kırma,sıvama,tesviye,hammaliye varmıdır bunlar bizim için önemli konulardır.Her çalışma sahasında işler sabit yürümüyor yer var 3m2 lik alan 1 günümüzü alabiliyor.

müşteriden istirhamımız bizi arama zahmetinde bulunduklarında.İşçilik fiyatını sormazdan önce fayans döşeme,seramik döşeme ile alakalı ön bilgi vermeleridir.Kendilerine gereken yardımı vereceğimizden hiç kuşkuları olmasın

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.