Diğer Hizmetler

ev tadilat

ev tadilat : evinizi veya işyerinizi komple tadilattan geçirme kararı aldıysanız, bu hizmeti verecek bir ehil arayışına haliylen koyulacaksınız. Bu hususta memnuniyet ve güven konusunda telaşa girmeden seramikdosenir.com genel tadilat faaliyetlerinde tam size göre olduğunu hatırlatırız. Siz her usta ile ayrı ayrı zahmet sarf etmeden fayansçı, boyacı, tesisatçı, parkeci, mobilyacı, asma tavancı, duvar kağıdı vesayre gibi usta ihtiyaçlarınıza biz kulak vereceğiz.

Prensip olarak anlaşmada sizinle ne konuşulmuş ve ne pazarlık edilmişse yerine getirmeyi önemli! bir mazeret olmadığı sürece yerine getirmeyi öncelik gösteririz.Çünkü müşteri memnuniyeti ve güven konusu biz seramikdosenir.com olarak önem arz etmektedir.

1999 yıllarından bu yana tadilat,dekorasyon sektöründe aktifliğimizi korumaktayız. Bu yüzden tecrübe denince kendimize güvenmekte tereddüt etmemekteyiz.Siz değerli müşteriler gerek telefon üzerinden,gerek mail üzerinden,gerek birebir görüşerek soru ve görüşlerini bize çekinmeden bildirebilirler.Boyacı ustası hususunda olsun, fayans ustası hususunda olsun, tesisatçı ustası hususunda olsun, parkeci ustası hususunda olsun, duvar kağıdı ustası hususunda olsun, asma tavan ustası hususunda olsun, mobilyacı ustası hususunda olsun, komple dekorasyon hususunda olsun vesayre. Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyacağımızı belirmek isteriz.